O nas

FHU "Bit" Michał Napieralski

Na rynku można zaobserwować coraz większe zapotrzebowanie na sprzęt budowlany do drobnych prac remontowych, jak i związanych z utrzymaniem i urządzeniem ogrodu. Niestety w obydwu przypadkach zdecydowanie łatwiej znaleźć firmę remontowo-budowlaną lub oferującą usługi ogrodnicze, niż wypożyczalnię sprzętu potrzebnego do takich prac.

Często prace związane z drobnymi remontami jak również z pielęgnacją ogrodów, są wykonywane własnoręcznie lub przez nieduże firmy budowalne czy ogrodnicze. Właśnie do takich osób i takiej grupy skierowana jest oferta urządzeń charakteryzujących się wysoką wydajnością po przystępnych cenach, będąca atrakcyjną alternatywą do kupna, częstokroć najtańszego sprzętu o kiepskiej jakości i niskiej wydajności, w marketach budowlanych.

Celem naszej działalności jest dostarczanie kompleksowych usług związanych z wypożyczaniem drobnego i półprofesjonalnego sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego. Posiadamy odpowiednią wiedzę co do urządzeń, które są najczęściej wykorzystywane do prostych prac remontowo-budowalnych czy ogrodniczych. Udzielamy doradztwa związanego z doborem odpowiedniego do potrzeb sprzętu, jak i z zakresu wiedzy na temat obsługi urządzeń. Istnieje także możliwość dowozu i późniejszego odbioru potrzebnego sprzętu od klienta.

Dane firmy

FHU „BIT” Michał Napieralski

Śląska 144

42-610 Miasteczko Śląskie

NIP: 6451488231

Napisz do nas